TMS


Litecoin LTC Bitcoin BTC dolar USD złoto XAUScott Galloway, profesor na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles (UCLA) uważa, że ​​sektor krypto będzie miał się jeszcze gorzej w 2019 roku. W ramach ogólnej prognozy trendów na ten rok powiedział, że w nadchodzących 12 miesiącach z problemami będzie się zmagać wirtualna rzeczywistość (VR) oraz krypto.

Większość rozwijających się rynków i technologi miewa tendencję do ruchów cyklicznych i są one minimalnie uzależnione od określonych katalizatorów. W związku z tym, rynek krypto pozostaje niewzruszony większością zmian w branży oraz newsami, ponieważ wartość aktywów cyfrowych w dużej mierze zależy od nastrojów, a nie krótkoterminowych wydarzeń.

Trudno o wielkie zmiany w krótkim czasie

W 2018 roku wiele rozwijających się rynków, takich jak krypto, VR, rozszerzona rzeczywistość (AR) i sztuczna inteligencja (AI), miało kiepski rok pod względem postępów i rozwoju rynku. Trudno jest nowym technologiom i rynkom ulegać ogromnym zmianom w krótkim i średnim okresie czasu, a inwestorzy łatwo stają się niecierpliwi.

VR, AR, AI oraz krypto miały lata boomu przed 2018 roku, co doprowadziło do wzrostu wartości zasobów cyfrowych i firm działających w tych czterech sektorach. Jednak wzrost wyceny rynków nie odzwierciedlał odpowiednio ich stopy wzrostu.

“VR i krypto mają się coraz gorzej. AI nie może sprostać rozgłosowi. Druk 3D powstaje z popiołów. Gorącą kategorią stają się inteligentne kamery” – powiedział Galloway.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Krypto to nie to samo?

Scott Galloway przygotował precyzyjną ocenę, jednakże rynek krypto może się zachować nieco inaczej. W przeciwieństwie do innych sektorów z problemami, w sektor kryptowalut angażuje się wiele dużych instytucji finansowych.

Fidelity, NYSE, ICE i Nasdaq to tylko kilka z wielu konglomeratów, które przez ostatnie kilka miesięcy sfinansowały 5 projektów w przestrzeni kryptowalut, aby wzmocnić infrastrukturę wspierającą tę klasę aktywów.

Zobacz też: Giełda Cryptopia Exchange z Nowej Zelandii zaatakowana przez hakerów

W grudniu minionego roku, miliarder Jim Breyer powiedział, że najlepsi światowi badacze komputerowi przenoszą się do branży blockchain i ryzykowne byłoby rzucenie wyzwania inteligentnemu talentowi uciekającemu do krypto.

Prognozy mówią o niższej zmienności na rynku krypto w 2019 roku z uwagi na to, że większość kryptowalut, takich jak choćby Bitcoin (BTC) tworzy ostatni ruch rynku niedźwiedzia. W drugiej połowie roku, rynek może natomiast rozpocząć stopniową fazę odbudowy, uważają analitycy.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here