Naga Markets


Litecoin LTC Bitcoin BTC dolar USD złoto XAUScott Galloway, profesor na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles (UCLA) uważa, że ​​sektor krypto będzie miał się jeszcze gorzej w 2019 roku. W ramach ogólnej prognozy trendów na ten rok powiedział, że w nadchodzących 12 miesiącach z problemami będzie się zmagać wirtualna rzeczywistość (VR) oraz krypto.

Większość rozwijających się rynków i technologi miewa tendencję do ruchów cyklicznych i są one minimalnie uzależnione od określonych katalizatorów. W związku z tym, rynek krypto pozostaje niewzruszony większością zmian w branży oraz newsami, ponieważ wartość aktywów cyfrowych w dużej mierze zależy od nastrojów, a nie krótkoterminowych wydarzeń.

Trudno o wielkie zmiany w krótkim czasie

W 2018 roku wiele rozwijających się rynków, takich jak krypto, VR, rozszerzona rzeczywistość (AR) i sztuczna inteligencja (AI), miało kiepski rok pod względem postępów i rozwoju rynku. Trudno jest nowym technologiom i rynkom ulegać ogromnym zmianom w krótkim i średnim okresie czasu, a inwestorzy łatwo stają się niecierpliwi.

VR, AR, AI oraz krypto miały lata boomu przed 2018 roku, co doprowadziło do wzrostu wartości zasobów cyfrowych i firm działających w tych czterech sektorach. Jednak wzrost wyceny rynków nie odzwierciedlał odpowiednio ich stopy wzrostu.

“VR i krypto mają się coraz gorzej. AI nie może sprostać rozgłosowi. Druk 3D powstaje z popiołów. Gorącą kategorią stają się inteligentne kamery” – powiedział Galloway.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Krypto to nie to samo?

Scott Galloway przygotował precyzyjną ocenę, jednakże rynek krypto może się zachować nieco inaczej. W przeciwieństwie do innych sektorów z problemami, w sektor kryptowalut angażuje się wiele dużych instytucji finansowych.

Fidelity, NYSE, ICE i Nasdaq to tylko kilka z wielu konglomeratów, które przez ostatnie kilka miesięcy sfinansowały 5 projektów w przestrzeni kryptowalut, aby wzmocnić infrastrukturę wspierającą tę klasę aktywów.

Zobacz też: Giełda Cryptopia Exchange z Nowej Zelandii zaatakowana przez hakerów

W grudniu minionego roku, miliarder Jim Breyer powiedział, że najlepsi światowi badacze komputerowi przenoszą się do branży blockchain i ryzykowne byłoby rzucenie wyzwania inteligentnemu talentowi uciekającemu do krypto.

Prognozy mówią o niższej zmienności na rynku krypto w 2019 roku z uwagi na to, że większość kryptowalut, takich jak choćby Bitcoin (BTC) tworzy ostatni ruch rynku niedźwiedzia. W drugiej połowie roku, rynek może natomiast rozpocząć stopniową fazę odbudowy, uważają analitycy.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here