Naga MarketsTeoria jest nieodzownym elementem nauki tradingu, ale to co odróżnia prawdziwych traderów od “fałszywych szkoleniowców” to umiejętność przełożenia jej na praktykę. W trakcie nowej serii webinarów “Trading Room”, organizowanej dzięki wsparciu brokera Purple Trading, Dariusz Dargo pokaże Ci, jak przenieść zasady strategii na żywy rynek.

  • Comparic.pl wraz z brokerem Purple Trading zaprasza na cotygodniowych live tradingów, 
  • Spotkania będą się odbywać co wtorek o 15:15,
  • Prowadzącym będzie Dariusz Dargo, redaktor Comparic.pl i aktywny inwestor z wieloletnim doświadczeniem.

Czyny, nie słowa

Częstym zarzutem kierowanym w stronę prowadzących szkolenia jest brak transparentności i ukrywanie wyników. Transakcje, które Dariusz Dargo będzie zawierać w trakcie serii Trading Room będą udokumentowane poprzez profil na portalu myfxbook.com. Do tej pory, na przestrzeni zaledwie 40 dni, udostępniony rachunek wygenerował ponad 20% zysku przy maksymalnym obsunięciu na poziomie 6,63%.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wyniki rachunku prowadzonego w ramach projektu “Trading Room”.

Kim jest Dariusz Dargo?

Dariusz Dargo handluje na rynkach finansowych od ponad 10 lat. W tym czasie opracował własne strategie oparte na metodach Price Action + MACD; EMA 144 oraz Range Bars scalping. Wkrótce potem zaczął dzielić się swoją wizją inwestowania we własnych grupach na Facebooku, które na przestrzeni lat się szybko rozwijały – jego grupa o nazwie Trading Price Action Patterns liczy obecnie prawie 30 000 członków z całego świata. Obecnie, Darek dzieli swój czas równo pomiędzy trading a prowadzenie wykładów online. Dołącz do naszego webinaru i zostań jednym z jego uczniów!

Jakimi metodami będzie handlować Dariusz Dargo? Jaki styl zarządzania kapitałem przyjmuje? W jakich instrumentach upatruje największy potencjał? Dowiesz się tego już we wtorek (4 maja) o 15:15.

ZAPISZ SIĘ NA LIVE TRADING Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here