Naga Markets

2 spółki najwyżej od 12 miesięcy w piątek. Korekta i 1-procentowy spadek na Wigu202 spółki z parkietu głównego GPW osiągnęły podczas piątkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy (PKOBP oraz Panova). Pięć spółek odnotowało dziś najniższy poziom notowań w roku (Pepco, KGL, ZUE, Immobile oraz Projprzem). Liderem wzrostów na parkiecie głównym były walory IFSA, które drożały o 13,64%, a na NewConnect: Eco5tech (+123,26%)!

  • 2 spółki osiągnęły podczas dzisiejszej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Pięć spółek odnotowało dziś najniższy poziom notowań w roku (Pepco, KGL, ZUE, Immobile oraz Projprzem).
  • Najwyższe obroty podczas sesji odnotowały walory PKOBP: 229 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia piątkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Duża zmienność na głównych indeksach GPW

Piątkowa sesja na GPW zakończyła się na sporym minusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie -0,92%, a WIG zakończył sesję 1,03% pod kreską. 2 spółki w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowało roczny rekord notowań (PKOBP oraz Panova).

Zobacz również: Madmind Studio [MMS] uzyskał pełny zwrot kosztów gry Succubus! Poziom sprzedaży przekroczył 100 tys. egzemplarzy. Analiza kursu akcji

PKOBP liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się umiarkowaną zmiennością oraz niezłymi obrotami które wyniosły 1,309 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki PKOBP, które zakończyły sesję 2,59% na minusie, przy obrotach na poziomie 229 mln zł. Nieznacznie mniejszy obrót odnotowała spółka Allegro: 166 mln zł.

Najwyższe obroty podczas czwartkowej sesji
Najwyższe obroty podczas czwartkowej sesji. Źródło: tradingview.com

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here