Naga Markets

KryptowalutWedług amerykańskiego giganta bankowego Morgan Stanley, Bitcoin, największa kryptowaluta na świecie, posiada dwa główne czynniki, które mogą sygnalizować kolejną hossę dla wiodącego wirtualnego aktywa. Jest to przejście amerykańskiej Rezerwy Federalnej na ekspansywną politykę monetarną oraz fakt, że rynek kontraktów terminowych na kryptowaluty pozostaje zdrowy, pomimo znacznej korekty. Kurs BTC/USD konsoliduje w środę w okolicach 23 000 USD.

  • Przejście amerykańskiej Rezerwy Federalnej na ekspansywną politykę monetarną może wywołać kolejny rajd
  • Szeroka dostępność dźwigni finansowej może być kluczowym sygnałem, że rynek wirtualnych walut może być u progu kolejnego rajd
  • Według JPMorgan, kolejnej dużej amerykańskiej instytucji bankowej, rynki kryptowalut już „znalazły dno cenowe”
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Bitcoin (BTC) uklepuje dno cenowe? Aktualizacja Ethereum głównym katalizatorem

Analitycy banku uważają, że przejście amerykańskiej Rezerwy Federalnej na ekspansywną politykę monetarną może wywołać kolejny rajd. Ci pożyczkodawcy kryptowalut, którym udało się przetrwać bessę, nadal oferują wysokie zyski wkrótce po tym, jak doświadczyli poważnego kryzysu po upadku ekosystemu Terra.Drugim czynnikiem wg. ekspertów jest rynek kontraktów terminowych na kryptowaluty, który pozostaje zdrowy pomimo znacznej korekty. Morgan Stanley zauważył, że dostępność dźwigni finansowej może być kluczowym sygnałem, że rynek wirtualnych walut może być u progu kolejnego rajdu.

Handluj na rynku walutowym (i nie tylko) razem z NAGA i uzyskaj dostęp do tysięcy rynków na całym świecie

ZACZNIJ INWESTOWANIE

Bitcoin spadł o prawie 2,5% w ciągu ostatnich 24 godzin, zgodnie z danymi dostarczonymi przez CoinMarketCap. Według JPMorgan, kolejnej dużej amerykańskiej instytucji bankowej, rynki kryptowalut już „znalazły dno cenowe”. Analitycy banku widzą nadchodzącą aktualizację Ethereum jako główny katalizator wzrostowy dla Bitcoina i innych kryptowalut.

Jednocześnie Mike Novogratz prognozował niedawno, że cena Bitcoina prawdopodobnie nie powróci do poziomu 30 000 USD w najbliższej przyszłości ze względu na agresywną podwyżkę stóp przez Fed w celu powstrzymania inflacji. Jednak znaczący inwestor w dłuższej perspektywie pozostaje byczo nastawiony.

W międzyczasie Mike McGlone z Bloomberga stwierdził niedawno, że to tylko „kwestia czasu” zanim BTC uzyska poziom 100 000 USD. Z drugiej strony, wciąż istnieje wielu inwestorów Bitcoina, którzy oczekują, że największa kryptowaluta spadnie w okolice 17 000 USD.

XTB
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

NAGA Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułAmerykanie jednak bardziej jastrzębio
Następny artykułMariusz Książek został powołany na prezesa Marvipolu na kolejną kadencję
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here