Naga Markets19 spółek odnotowało roczny rekord notowań w piątek. Walory Getinoble zyskały ponad 34%!19 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas piątkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Dwie spółki odnotowały dziś najniższy poziom notowań w roku (Adiuvo oraz Bedzin). Liderem wzrostów na zamknięciu sesji były walory spółki Getinoble, które drożały aż o ponad 34%!

  • 19 spółek osiągnęło podczas dzisiejszej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Dwie spółki odnotowały dziś najniższy poziom notowań w roku (Adiuvo oraz Bedzin).
  • Najwyższe obroty podczas sesji odnotowały walory Pekao: 132 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia piątkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań „Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Niewielka zmienność na głównych indeksach GPW

Piątkowa sesja na GPW zakończyła się na plusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie +0,76%, a WIG zakończył sesję 0,67% pod kreską. 19 spółek w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowało roczny rekord notowań. Walory spółki Moj zyskały na zamknięciu sesji 30,84% – lider wśród rekordzistów.

Zobacz również: Trwa świetna giełdowa passa niedawnych debiutantów. Czy nadchodzi czas na Console Labs z grupy PlayWay?

Rekordziści z piątkowej sesji. Źródło: stooq.pl

PEKAO liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz umiarkowanymi obrotami które wyniosły 1,29 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki Pekao, które zakończyły sesję 5,29% na plusie, przy obrotach na poziomie 132 mln zł. Nieznacznie mniejszy obrót odnotowała spółka PKOBP: 115 mln zł.

Największe obroty podczas piątkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

invest

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here