Naga Markets18 spółek z GPW podczas wtorkowej sesji odnotowało roczne rekordy notowań!18 spółek z parkietu GPW osiągnęło podczas wtorkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W gronie “rekordzistów” znalazły się: CD Projekt, Biomed-Lublin, Datawalk, OAT, Autopartner, Budimex, Elemental, R22, MDIEnergia, Ferro, Voxel, Everest, ABPL, Impel, Winvest, ERG, Atlantapl oraz IFSA. Firmy zostały wypisane w kolejności od największego obrotu podczas sesji 04.08 do najmniejszego.

  • 18 spółek osiągnęło podczas wtorkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. 
  • Największe obroty z grona rekordzistów zanotował CD Projekt (274,3 mln zł.) a najmniejsze Ifsa (8,6 tys. zł.). 

Zobacz również: Biomass ma nowy preparat biobójczy do walki z COVID-19. TKO na zamknięciu +200%!

Te artykuły również Cię zainteresują
Nieznaczne wzrosty na głównych indeksach GPW

Wtorkowa sesja na GPW zakończyła się na nieznacznym plusie. WIG20 zyskał na zamknięciu 0,39%, a WIG 0,3%. 18 spółek w trakcie lub na zakończenie notowań odnotowało najwyższy pułap z ostatnich 12 miesięcy. Liderem wzrostów wśród opisywanych 17 spółek był Winvest, którego akcje drożały dziś o ponad 122%, jednak ruch odbywał się przy niewielkich obrotach.

Szczegółowe dane z wtorkowej sesji dla wybranych walorów. Źródło: stooq.pl

Zobacz również: Cormay zyskuje w piątek 18%. Nowy rodzaj testów na COVID-19

CD Projekt liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Wtorkowa sesja na GPW charakteryzowała się dużą zmiennością oraz niezłymi jak na wakacyjne realia obrotami. Przekroczyły one 1,16 mld zł. Główne indeksy nieznacznie zyskiwały na wartości. Najbardziej popularne były walory CD Projekt. Obrót na akcjach gamingowego giganta wyniósł ponad 274 mln zł. i wyprzedził drugi w rankingu Biomed-Lublin, z obrotami na poziomie 118 mln zł. W gronie 10 najbardziej aktywnych, poza komponentami WIG20, znalazły się z grona mniejszych spółek wspomniany Biomed-Lublin oraz XTB.

Największe obroty podczas wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here