Naga Markets17 spółek odnotowało roczny rekord notowań w środę. Walory Rafako zyskały ponad 28%!17 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas środowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Aż 6 spółek odnotowało dziś najniższy poziom notowań w roku (Adiuvo 11 Bit Studios, Bedzin, EkoExport, Nexity oraz Mercator Medical). Liderem wzrostów na zamknięciu sesji były walory spółki Rafako, które drożały aż o ponad 28%!

  • 17 spółek osiągnęło podczas dzisiejszej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Aż sześć spółek odnotowało dziś najniższy poziom notowań w roku (Adiuvo 11 Bit Studios, Bedzin, EkoExport, Nexity oraz Mercator Medical).
  • Najwyższe obroty podczas sesji odnotowały walory Pekao: 186 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia środowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań „Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Spora zmienność na głównych indeksach GPW

Środowa sesja na GPW zakończyła się na minusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie -0,65%, a WIG zakończył sesję 0,21% pod kreską. 17 spółek w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowało roczny rekord notowań. Walory spółki mBank zyskały na zamknięciu sesji 9,43% – lider wśród rekordzistów.

Zobacz również: Trwa świetna giełdowa passa niedawnych debiutantów. Czy nadchodzi czas na Console Labs z grupy PlayWay?

17 spółek z rocznym rekordem notowań w środę
Rekordziści z środowej sesji. Źródło: stooq.pl

Pekao liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz wysokimi obrotami które wyniosły 2,01 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki Pekao, które zakończyły sesję 2,65% na plusie, przy obrotach na poziomie 184 mln zł. Nieznacznie mniejszy obrót odnotowała spółka PKOBP: 175 mln zł.

PEKAO z najwyższym obrotem w środę
Największe obroty podczas środowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

invest

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here