Naga Markets16 spółek odnotowało roczny rekord notowań w czwartek. Walory Groclin zyskały ponad 40%!16 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas czwartkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Aż 6 spółek odnotowało dziś najniższy poziom notowań w roku (Adiuvo, 11 Bit Studios, Bedzin, Ferrum, Nexity oraz Lubawa). Liderem wzrostów na zamknięciu sesji były walory spółki Rafako, które drożały aż o ponad 28%!

  • 16 spółek osiągnęło podczas dzisiejszej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Aż sześć spółek odnotowało dziś najniższy poziom notowań w roku (Adiuvo, 11 Bit Studios, Bedzin, Ferrum, Nexity oraz Lubawa).
  • Najwyższe obroty podczas sesji odnotowały walory KGHM: 192 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia czwartkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań „Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Umiarkowana zmienność na głównych indeksach GPW

Czwartkowa sesja na GPW zakończyła się na plusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie +0,43%, a WIG zakończył sesję 0,47% nad kreską. 16 spółek w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowało roczny rekord notowań. Walory spółki Groclin zyskały na zamknięciu sesji 40,26% – lider wśród rekordzistów.

Zobacz również: Trwa świetna giełdowa passa niedawnych debiutantów. Czy nadchodzi czas na Console Labs z grupy PlayWay?

16 spółek z rocznym rekordem notowań w czwartek
Rekordziści z czwartkowej sesji. Źródło: stooq.pl

KGHM liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz wysokimi obrotami które wyniosły 1,686 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki KGHM, które zakończyły sesję 3,56% na plusie, przy obrotach na poziomie 192 mln zł. Nieznacznie mniejszy obrót odnotowała spółka PZU: 183 mln zł.

KGHM z najwyższym obrotem na GPW w czwartek
Największe obroty podczas czwartkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

invest

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here