Naga MarketsUBS-logo1

Trade Ideas to cykl krótkoterminowych rekomendacji walutowych sporządzonych przez analityków banku UBS. W dzisiejszej odsłonie cyklu dowiemy się dlaczego UBS rekomenduje krótkie pozycje na crossach z EUR. Dziś przeglądamy EUR/USD, EUR/CHF oraz EUR/NOK.


EUR/USD

EURUSDH4 19.10

Trading odbywa się w wyraźnie widocznym zakresie (range trading) i tendencja ta powinna być kontynuowana ze względu na brak istotniejszych danych aż do posiedzenia Europejskiego Banku Centralnego (czwartek, 22 października). UBS preferuje sprzedaż rajdów zmierzających w kierunku 1.1400-1.1420.

USD/JPY

USDJPYH4 19.10

Posiedzenie ECB w czwartek to najważniejsze wydarzenie tygodnia – w związku z tym również na innych majorsach można spodziewać się tradingu w konsolidacji. UBS na USD/JPY oraz EUR/JPY preferuje krótkie pozycje w przeciągu najbliższych sesji – szczególnie, że widzieliśmy już wyraźniejsze odbicie od zeszłotygodniowych dołków na wysokości 118.00 oraz 134.80 (kolejno dla pary z dolarem i euro).

GBP/USD

GBPUSDH4 19.10

Kabel porusza się tuż pod 1.5500. Pokonanie poziomu w zeszłym tygodniu nie wytrzymało długo, para jednak cały czas ma potencjał do aprecjacji i test szczytu jest cały czas możliwy. W tym tygodniu brak istotniejszych informacji – funt może zareagować jedynie na brytyjską sprzedaż detaliczną (czwartek, 22 października). UBS zachęca do kupna dołków pod 1.5400, z SL na wysokości 1.5370-1.5365.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here