Naga Markets14 spółek odnotowało roczny rekord notowań w poniedziałek. Walory KGHM zyskały ponad 7%!14 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas poniedziałkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jedna spółka odnotowała dziś najniższy poziom notowań w roku (Bedzin). Liderem wzrostów na zamknięciu sesji były walory spółki Bumech, które drożały aż o ponad 29%!

  • 14 spółek osiągnęło podczas dzisiejszej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Jedna spółka odnotowała dziś najniższy poziom notowań w roku (Bedzin).
  • Najwyższe obroty podczas sesji odnotowały walory KGHM: 193 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia poniedziałkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań „Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Duża zmienność na głównych indeksach GPW

Poniedziałkowa sesja na GPW zakończyła się na sporym plusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie +1,92%, a WIG zakończył sesję 1,54% nad kreską. 14 spółek w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowało roczny rekord notowań. Walory spółki DGA zyskały na zamknięciu sesji 9,25% – lider wśród rekordzistów.

Zobacz również: Trwa świetna giełdowa passa niedawnych debiutantów. Czy nadchodzi czas na Console Labs z grupy PlayWay?

14 spółek z rocznym rekordem notowań w poniedziałek
Rekordziści z poniedziałkowej sesji. Źródło: stooq.pl

KGHM liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz wysokimi obrotami które wyniosły 1,522 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki KGHM, które zakończyły sesję 7,19% na plusie, przy obrotach na poziomie 193 mln zł. Nieznacznie mniejszy obrót odnotowała spółka PZKN Orlen: 152 mln zł.

KGHM z najwyższym obrotem w poniedziałek
Największe obroty podczas piątkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

invest

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here