Naga Markets13 spółek odnotowało roczny rekord notowań we wtorek. Walory Serinus zyskały ponad 30%!13 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas wtorkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Dwie spółki odnotowały dziś najniższy poziom notowań w roku (Adiuvo oraz Mercator Medical). Liderem wzrostów na zamknięciu sesji były walory spółki Serinus, które drożały aż o ponad 30%!

  • 13 spółek osiągnęło podczas dzisiejszej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Dwie spółki odnotowały dziś najniższy poziom notowań w roku (Adiuvo oraz Mercator Medical).
  • Najwyższe obroty podczas sesji odnotowały walory Allegro: 115 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia wtorkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań „Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Niewielka zmienność na głównych indeksach GPW

Wtorkowa sesja na GPW zakończyła się na plusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie +1,14%, a WIG zakończył sesję 0,95% pod kreską. 13 spółek w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowało roczny rekord notowań. Walory spółki Prmietech zyskały na zamknięciu sesji 25,87% – lider wśród rekordzistów.

Zobacz również: Trwa świetna giełdowa passa niedawnych debiutantów. Czy nadchodzi czas na Console Labs z grupy PlayWay?

13 spółek z rocznym rekordem notowań we wtorek
Rekordziści z wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Allegro liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz umiarkowanymi obrotami które wyniosły 1,21 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki Allegro, które zakończyły sesję 0,54% na minusie, przy obrotach na poziomie 115 mln zł. Nieznacznie mniejszy obrót odnotowała spółka PKOBP: 107 mln zł.

Allegro z najwyższym obrotem na GPW we wtorek
Największe obroty podczas wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

invest

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here