Naga Markets12 spółek z GPW podczas poniedziałkowej sesji odnotowało roczne rekordy notowań!12 spółek z parkietu GPW osiągnęło podczas poniedziałkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W gronie “rekordzistów” znalazły się: CD Projekt, LiveChat, MDIEnergia, Artifex, Atrem, Pragmafa, Asbis, ABPL, ENAP, Betacom, Decora oraz Regnon. Firmy zostały wypisane w kolejności od największego obrotu podczas sesji 10.08 do najmniejszego.

  • 12 spółek osiągnęło podczas poniedziałkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. 
  • Największe obroty z grona rekordzistów zanotował CD Projekt (115,5 mln zł.) a najmniejsze Regnon (15,8 tys. zł.). 

Zobacz również: Biomass ma nowy preparat biobójczy do walki z COVID-19. TKO na zamknięciu +200%!

Te artykuły również Cię zainteresują
Nieznaczne wzrosty na głównych indeksach GPW

Poniedziałkowa sesja na GPW zakończyła się na nieznacznym plusie. WIG20 zyskał na zamknięciu 0,33%, a WIG 0,39%. 12 spółek w trakcie lub na zakończenie notowań odnotowało najwyższy pułap z ostatnich 12 miesięcy. Liderem wzrostów wśród opisywanych 12 spółek był Regnon, którego akcje drożały dziś o ponad 28%, jednak ruch odbywał się przy niewielkich obrotach.

Szczegółowe dane z poniedziałkowej sesji dla wybranych walorów. Źródło: stooq.pl

Zobacz również: Cormay zyskuje w piątek 18%. Nowy rodzaj testów na COVID-19

CD Projekt liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Poniedziałkowa sesja na GPW charakteryzowała się niewielką zmiennością oraz bardzo słabymi jak na wakacyjne realia obrotami. Przekroczyły one 680 mln zł. Główne indeksy nieznacznie zyskiwały na wartości. Najbardziej popularne były walory CD Projekt. Obrót na akcjach gamingowego giganta wyniósł ponad 115 mln zł. i wyprzedził drugi w rankingu KGHM, z obrotami na poziomie 65 mln zł. W gronie 10 najbardziej aktywnych, poza komponentami WIG20, znalazły się z grona mniejszych spółek Biomed-Lublin oraz Mercator Medical.

Największe obroty podczas poniedziałkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here