Naga Markets12 spółek odnotowało roczny rekord notowań w poniedziałek. Walory Bumech zyskały ponad 20%!12 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas poniedziałkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Dwie spółki odnotowały dziś najniższy poziom notowań w roku (11 Bit Studios oraz Medicalg). Liderem wzrostów na zamknięciu sesji były walory spółki Bumech, które drożały aż o ponad 20%!

  • 12 spółek osiągnęło podczas dzisiejszej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Dwie spółki odnotowały dziś najniższy poziom notowań w roku (11 Bit Studios oraz Medicalg).
  • Najwyższe obroty podczas sesji odnotowały walory PKN Orlen: 126 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia poniedziałkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań „Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Duża zmienność na głównych indeksach GPW

Poniedziałkowa sesja na GPW zakończyła się na minusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie -0,29%, a WIG zakończył sesję 0,19% pod kreską. 12 spółek w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowało roczny rekord notowań. Walory spółki Bumech zyskały na zamknięciu sesji 20,06% – lider wśród rekordzistów.

Zobacz również: Trwa świetna giełdowa passa niedawnych debiutantów. Czy nadchodzi czas na Console Labs z grupy PlayWay?

mBank i 11 innych spółek z rocznym rekordem notowań w poniedziałek
Rekordziści z poniedziałkowej sesji. Źródło: stooq.pl

PKN Orlen liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz wysokimi obrotami które wyniosły 1,02 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki PKN Orlen, które zakończyły sesję 1,17% na plusie, przy obrotach na poziomie 126 mln zł. Nieznacznie mniejszy obrót odnotowała spółka PKOBP: 112 mln zł.

PKN Orlen z najwyższym obrotem w poniedziałek
Największe obroty podczas poniedziałkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

invest

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here