Naga Markets11bit11bit studios ma trzy umowy na wydanie gier komputerowych tworzonych przez zewnętrzne studia deweloperskie, podała spółka.

“Pierwsza z umów dotyczy wydania gry o roboczej (kodowej) nazwie “Vitriol”, której producentem jest polskie studio Fool’s Theory. Tytuł zaliczany będzie do gatunku RPG. Druga z umów dotyczy wydania gry o roboczej (kodowej) nazwie “Foxhole”. Jej producentem jest hiszpańskie studio Digital Sun Games, które odpowiadało za produkcję gry “Moonlighter”. 11 bit studios było wydawcą “Moonlightera”. Producentem trzeciej z gier, której wydawcą będzie spółka, jest zagraniczne studio deweloperskie” – czytamy w komunikacie.

Spółka zastrzegła, że bliższe informacje na temat wymienionych produkcji, w tym daty ich premiery, zostaną ujawnione w późniejszym terminie.

Źródło: ISBNews


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Sytuacja na wykresie:

Notowania spółki dynamicznie wzrastają po wybiciu z kanału spadkowego. Szykuje się więc kolejny atak na kluczowy poziom oporu okolic 425-430 zł.

11 bit

Czytaj także: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here