Naga Markets11bit11bit Studios to producent gier na platformy stacjonarne i mobilne. Spółka przeniosła się z NewConnect na rynek główny GPW w grudniu 2015 r.

Globalna data premiery gry “Frostpunk” w wersji na konsole Xbox One i PS4 w dystrybucji cyfrowej została ustalona na 11 października 2019 roku, podało 11bit Studios. Cena detaliczna gry na te platformy będzie wynosiła 29,99 USD/euro.

“Konsolowa wersja ‘Frostpunka’ będzie też oferowana w dystrybucji fizycznej (pudełkowej). Za jej przygotowanie odpowiada firma Merge Games. W Europie ‘Frostpunk’ w dystrybucji fizycznej będzie dostępny od 18 października 2019 roku, a w USA od 22 października 2019 roku w cenie 34,99 USD/euro bądź 29,99 GBP” – czytamy w komunikacie.

Gra “Frostpunk” w wersji na komputery PC weszła na rynek w kwietniu 2018 r.

Źródło: ISBnews

gpw

Sytuacja na wykresie:

Notowania spółki zyskiwały dziej niemal 3%. Spoglądając na wykres widać jednak ruch korekcyjny od początku kwietnia. Sytuacja jest pozytywna, gdyż okres korekty wskazuje raczej na słabość strony podażowej. Nie mamy silniejszego odbicia od kluczowego oporu, a częsty powrót ceny w te rejony, wskazuje na szanse na wybicie w niedalekiej przyszłości.

11bit
źródło xStation 5

Czytaj także: Moonlit z umową na wydanie i promocje nowej gry. Tytuł pojawi się na platformie SteamConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here