Naga Markets11bit11bit Studios to producent gier na platformy stacjonarne i mobilne. Spółka przeniosła się z NewConnect na rynek główny GPW w grudniu 2015 r.

Skumulowane przychody ze sprzedaży gry “Frostpunk” i dodatków do tej gry na platformie Steam, liczone w okresie od 1 października 2018 roku do dziś, przekroczyły kwotę 10 mln USD, podało 11bit studios.

“W związku z tym prowizja Steam od sprzedaży kolejnych egzemplarzy ‘Frostpunka’ i dodatków do gry została obniżona do 25% z 30% poprzednio” – czytamy w komunikacie.

Źródło: ISBnews


Inwestuj w akcje na GPW z prowizją 0,2% min. 2,99 PLN oraz w akcje zagraniczne z prowizją 0,12% min. 4,99 USD/EUR. Sprawdź konto demo oraz konto rzeczywiste w XTB.

Sytuacja na wykresie:

Notowania spółki nieznacznie się dzisiaj zmieniały. Cały czas trwa korekta po impulsie z końca sierpnia. Łagodność spadków oraz niższe obroty, mogą sugerować, że strona popytowa szykuje się do kolejnego ataku na główną strefę oporu. Jeżeli udałoby się ją przełamać, kurs miałby otwartą przestrzeń do okolic jednego z wcześniejszych szczytów w rejonie 470 zł.

11bit
źródło xStation 5

Czytaj także: Akcje PKN Orlen na ważnym wsparciu. Plany przejęcia firmy Ruch S.A.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here