Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

11 bit studios to studio z Warszawy tworzące gry wieloplatformowe dostępne na całym świecie.

Spółka udanie rozpoczęła nowy tydzień, rosnąc podczas wczorajszej sesji o niemal 8% przy podwyższonych obrotach. W ten sposób kurs zaatakował dotychczasowe maksimum trendu i wyznaczył nowe maksimum po zaledwie dwóch dniach korekty. Od początku roku spółka zyskuje już niemal 90%. Cały wzrost spowodowany był dużymi oczekiwaniami co do gry „Frostpunk”, która niedawno zaliczyła bardzo udany debiut. Cała trzyletnia inwestycja zwróciła się w zaledwie 66 godzin. W najbliższą środę odbędzie się konferencja inwestorska z transmisją internetową. Dzień później poznamy wyniki jednostkowe za pierwszy kwartał. Spore oczekiwana mogą więc nadal napędzać ruch wzrostowy.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Asbis jest podmiotem dominującym grupy zajmującej się dystrybucją komponentów i sprzętu komputerowego.

Akcje spółki drożały w trakcie poniedziałkowej sesji o blisko 5% przy wysokich obrotach. Wynik w trakcie dnia był nawet wyższy, jednak nie udało się go dowieźć do zamknięcia sesji. Mimo wszystko była to kolejna sesja pokazująca jak szybko doszło do odrobienia strat z dość gwałtownej korekty z drugiej połowy kwietnia. Niewiele brakuje aby spółka odnotowała nowe maksima trendu wzrostowego. Obecna zwyżka może być prowadzona pod raport za pierwszy kwartał, który pojawi się już w środę. Spółka regularnie poprawia wyniki, stąd nie powinny dziwić spore oczekiwania. Ostatnio spółka poinformowała, że przychody w marcu wzrosły rok do roku o około 56%.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here