Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

11bit Studios to producent gier na platformy stacjonarne i mobilne.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka charakteryzuje się podwyższoną aktywnością w trakcie dwóch ostatnich sesji. We wtorek doszło do spadków o niemal 5%, jednak w trakcie wczorajszej sesji, zejście poniżej 160 zł spotkało się ze zdecydowaną reakcją kupujących. Ostatecznie dzień zakończył się na 3,5% plusie, a obroty przewyższyły spadkowy wolumen z wtorku. Powstaje więc kolejny pin bar, tym razem wskazujący na obronę poziomu poprzedniego dołka w korekcie spadkowej. Oceniając ją na tle szerszego trendu, należy zaznaczyć, że korekta wykazuje się jak na razie słabością, o czym świadczy jej płaski charakter oraz mocne reakcje popytu zaraz po większych spadkach. Podobnie jak wczoraj, było także 12 maja. Takie zachowanie ceny może wskazywać na spore zainteresowanie tymi akcjami, co daje szansę za zakończenie korekty i powrót do głównego trendu w dłuższym okresie czasu.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Zespół The Farm 51 specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych gier akcji 3D.

Spółka zyskała podczas środowej sesji ponad 22% przy mocno podwyższonych obrotach. Była to najmocniejsza sesja od początku ruchu spadkowego, rozpoczętego w połowie marca. Od 30 maja cena przestała spadać, a wczorajszy impuls może przyczynić się do zainicjowania nowego ruchu wzrostowego. Patrząc na wykres tygodniowy, widać że miejsce do wzrostów jest dobre, znajdujemy się bowiem w rejonie poprzednich szczytów, a długie dolne cienie świec w tym rejonie wskazują na potencjalny koniec korekty. Szerszy trend również jest wzrostowy, więc pozostaje mieć nadzieję, że kupujący podchwycą wczorajszy ruch i będą go w stanie rozwinąć w najbliższym czasie. Ostatnio o spółce pisałem 3 lutego.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here