Naga MarketsSpółka jest producentem wieloplatformowych gier wideo, które wprowadza na światowe rynki głównie za pomocą dystrybucji cyfrowej.

Wykres w skali tygodniowej wskazuje na trwającą korektę trendu wzrostowego. Pozytywne są niższe obroty w tym czasie oraz dwukrotne próby zainicjowania odbicia. Długie dolne cienie świec świadczą o aktywności kupujących przy zejściu ceny na niższe poziomy. W ten sposób wytworzyło się wsparcie w rejonie 160 zł. Nadal jednak kurs spada i jeżeli sytuacja powtórzy się po raz trzeci, to tańszych zakupów można byłoby szukać w momencie zejścia ceny poniżej 160 zł, licząc na ponowną reakcję kupujących.

Dokładnie takie same wnioski płyną z obserwacji wykresu dziennego. Po prostu trwa korekta, w której jednak co jakiś czas popyt dochodzi do głosu. Wydaje się, że w dłuższym okresie czasu spółka jest warta zainteresowania, trudniej jednak przewidzieć kiedy zakończy się korekta. Pierwszym sygnałem byłoby wybicie nieźle respektowanej linii korekty. Natomiast obecnie wszystko wskazuje na to, że kurs kolejny raz będzie testował wspomniane wsparcie. Jeżeli sytuacja z dynamicznym odbicie się powtórzy to zejście poniżej 160 zł może być szansą na krótkoterminowy zarobek. W dłuższej perspektywie czasowej, powinnyśmy jednak zaczekać na wybicie linii korekty lub jednego z wcześniejszych wierzchołków, które dopóki będę pojawiały się na coraz niższych poziomach, dopóty korekta będzie kontynuowana.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here