Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

11 bit studios to studio z Warszawy tworzące gry wieloplatformowe dostępne na całym świecie.

Spółka zyskała podczas czwartkowej sesji 5,2% przy najwyższych obrotach od września ubiegłego roku. Wynik w ciągu sesji był jeszcze lepszy i niewiele zabrakło do odnotowania nowego, historycznego maksimum notowań. Wydaje się jednak, że jest to tylko kwestia czasu, biorąc pod uwagę docierające pozytywne informacje ze spółki, a także ostatnie rekomendacje celujące w 180 zł. Ostatnia korekta cofnęła cenę dokładnie na poziom poprzedniego szczytu, skąd zaczęło się odbicie. Od początku roku stopniowo narastają obroty co może wskazywać na kolejny impuls popytowy.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Działalność Grupy Apator obejmuje projektowanie, produkcję i sprzedaż aparatury pomiarowej oraz aparatury łącznikowej.

Spółka zaliczyła wczoraj kolejną mocną sesję w ostatnim czasie. Tym razem wzrosty sięgnęły poziomu 5,2%, a przez ostatnie 2 tygodnie kurs rośnie już o ponad 20%. W tym czasie doszło do wybicia ważnego oporu w rejonie 31,50 zł, a wczoraj nowe maksimum trendu oznaczało wyjście ponad równie ważny opór okolic 34,20 zł. Wczoraj pojawiła się informacja o podniesieniu rekomendacji przez DM PKO BP do poziomu 36 zł. To niewiele wyżej od obecnej wyceny ale mimo wszystko rekomendacja powinna pomagać w dalszych wzrostach.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKomentarz walutowy – banki pomagają złotemu 
Następny artykułGuten Morgen DAX 03.02.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here