Naga Markets11bit11bit Studios to producent gier na platformy stacjonarne i mobilne. Spółka przeniosła się z NewConnect na rynek główny GPW w grudniu 2015 roku. Dzisiaj poinformowała o zakupie nieruchomości pod nową siedzibę.

Spółka poinformowała dzisiaj o zawarciu z firmą PBM Południe umowy na zakup nieruchomości położonej w Warszawie przy ul. Brzeskiej 2 z przeznaczeniem na nową siedzibę. Wartość kupna to 22,14 mln zł.

W skład nieruchomości wchodzi budynek biurowy o 6 kondygnacjach o łącznej powierzchni użytkowej 2 657,37 m2.

“Przedmiotową nieruchomość spółka nabyła za cenę sprzedaży w wysokości 22 140 000 zł (w tym podatek od towarów i usług VAT), której zapłata nastąpi w następujący sposób:

– część ceny netto sprzedaży w kwocie wynoszącej 5 400 000 zł zostanie zapłacona ze środków własnych spółki w terminie 2 dni od zawarcia umowy;

– kwota w wysokości 4 140 000 zł, jako stanowiąca równowartość kwoty podatku VAT związanego z transakcją zakupu nieruchomości, zostanie zapłacona ze środków własnych spółki w dniu zawarcia umowy;

– pozostała kwota w wysokości 12 600 000 zł zostanie zapłacona ze środków pochodzących z kredytu inwestycyjnego w PKO BP S.A. w terminie 7 dni od dnia zawarcia umowy” – napisano w komunikacie.

Orbex

Sytuacja na wykresie:

Rynek specjalnie nie przejął się nowa wiadomością, akcje tracą nieznacznie, nieco ponad 1% przy dość niskich obrotach. Patrząc szerzej, spółka oddaje w drugiej połowie roku silne wzrosty z pierwszej części 2918 roku. Wszystko wskazuje, że kurs może zmierzać do poziomu ostatniego dołka.

11 bit
źródło xStation 5

Czytaj także: Esotiq & Henderson [EAH], Mercator [MRC] – Gorące spółki dnia 20.12.2018tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: EUR/CHF, AUD/CAD, CAD/CHF
Następny artykułFraktal Trader: Trading Jam poszukuje poszkodowanych [AKTUALIZACJA]
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here