Naga MarketsSpółka 11 bit studios poinformowała w poniedziałek, że wyda cztery nowe tytuły na konsolę Nintendo Switch. Mowa o „This War of Mine”, „Beat Cop”, „Moonlighter” oraz „Children of Morta”. Informacja wywołała optymizm wśród inwestorów, przekładając się na kilkuprocentowy wzrost akcji przedsiębiorstwa na początku tygodnia.


Pierwszy tytuł ma pojawić się w listopadzie, kolejne na przełomie roku

„Premiera gry “This War of Mine” w wersji na konsole Nintendo Switch planowana jest w listopadzie 2018 roku. Za jej przygotowanie odpowiada warszawskie studio Crunching Koalas. Tytuł oferowany będzie w wersji cyfrowej i pudełkowej. Dystrybucją wersji pudełkowej zajmowała się będzie firma Koch Media (Deep Silver)” – podała spółka w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kolejne dwa – Beat Cop oraz Moonlighter w wersjach na Nintendo Switch mają trafić na rynek do końca bieżącego roku, a ostatni z tytułów, Children of Morta, pojawi się w pierwszym kwartale 2019. Co ciekawe film promocyjny nowe tytuły pojawił się w serwisie YouTube już w piątek (17 sierpnia), jednak dopiero obecnie spółka wyemitowała oficjalną informację na ten temat (film jest nadal niepubliczny (14:30) i zobaczyło go zaledwie kilkadziesiąt osób):

Nintendo Switch to konsola gier zaprezentowana w marcu zeszłego roku, który pozwala zarówno na stacjonarną rozgrywkę przed telewizorem, oferując jednocześnie rozwiązania mobilne.

Informacja o premierze na Nintendo Switch spowodowała, że na starcie poniedziałkowej sesji akcje 11 bit studios dynamicznie się umacniały, testując poziom niemal 475 złotych za jedną akcję i wzrastając o ponad 4%. W ostatnich godzinach sesji cena delikatnie się osuwa, maksima z zeszłego tygodnia powinny pełnić jednak rolę wsparcia:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here