Naga Markets11 Bit Studios wyceniona na 654 zł - zapiski giełdowego spekulantaAnalitycy DM BDM, w raporcie z 15 lutego, podtrzymali rekomendację dla 11 bit studios “kupuj”, podnosząc cenę docelową akcji spółki do 654 zł z 437,9 zł. Są dwa głównie powody podniesienia wyceny. Po pierwsze, prognoza wyników. Na 2021 rok, analitycy szacują przychody na poziomie 67,1 mln zł, a na 2022 rok 72,4 mln zł. Drugi, ważniejszy powód, to powolne zbliżanie się okresu, w którym spółka zacznie odsłaniać szczegóły kolejnych gier, a to może wywoływać większe zainteresowanie akcjami. „Rok 2021 zapowiada się pod kątem przekazywanych informacji ze spółki bardzo atrakcyjnie.

  • 11 Bit Studios z wysoką wyceną DM BDM
  • Zainteresowanie akcjami ma zwiększać zbliżanie się kolejnych premier

Z produkcji własnych poznamy takie tytuły jak „Projekt 8” (nowe IP oparte o własny, wykreowany świat, miks gatunkowy), „Eleanor” (przygotowywany przez zespół odpowiedzialny za „Frostpunka” – spodziewamy się, jej kolejnej części w skali znacznie przekraczającej poprzednią produkcję) oraz „Dolly” (nowe IP, rozwijane przez zespół odpowiedzialny za TWOM). Z segmentu wydawniczego czeka nas „Vitriol” (RPG skalą przedsięwzięcia przypominający „Frostpunka”), projekty znacząco większe od Monlightera czyli „Foxhole” (jego premiery spodziewamy się w 2021 roku) oraz „Botin” i „AVA”. Liczymy na dalszy dynamiczny rozwój tego segmentu poprzez podpisywanie kolejnych atrakcyjnych umów.

Te artykuły również Cię zainteresują
W kierunku poprzedniego szczytu

Ponadto w tym roku, spółka zamierza mocniej zaakcentować swój udział na rynku gier mobilnych dzięki debiutowi „Frostpunka” na urządzenia z systemami iOS i Android” – podano w uzasadnieniu. Na wykresie, cena wczoraj reagowała na nową wycenę i szykuje się na błyskawiczne zakończenie korekty. Prawdopodobnie, czeka nas szybka walka o wybicie historycznego maksimum notowań.

11 bit studios


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here