Naga MarketsGPW sesja z dzwonkiemJeden z najbardziej rozpoznawalnych (tuż po CD Projekt) producentów gier komputerowych poinformował o dacie premiery nowego dodatku do popularnego tytułu studia – This War of Mine. Debiut nowego DLC (ang.  downable content – produkt stanowiący rozszerzenie gry komputerowej) zaplanowano na 14 listopada 2018 roku czyli w czwartą rocznicę premiery TWoM. 


W procesie tworzenia drugiego już dodatku do znanej gry 11 bit brała udział Meg Jayanth – autorka fabuły wielokrotnie nagradzanej przez branżę gry 80 days – a jego głównym motywem ma być cena, jaką za mówienie prawdy płacą ludzie.

Produkcja nowego DLC zabrała nieco więcej czasu niż pierwotnie to szacowano. Tak tworzymy gry w 11 bit studios. Iterujemy projekty niezliczoną ilość razy, aby na końcu dostarczyć historie, które mocno zapadają w pamięć – stwierdza prezes zarządu spółki, Grzegorz Miechowski.

Nowa szansa na zarobek?

Jedną z najsilniejszych zalet dodatku jest jego cena – nowy produkt ma kosztować zaledwie 14,99 PLN (3,99 EUR/USD), co przy jego znacznie większym od poprzedniego DLC rozmiarze powinno zagwarantować popularność wśród graczy. W przypadku pierwszego dodatku liczba sprzedanych kopii wyniosła kilkaset tysięcy.

Spółka w pierwszym półroczu tego roku osiągnęła 24,92 mln złotych zysku przy przychodach rzędu 45,72 mln PLN. Rok wcześniej przychody 11 bit sięgały zaledwie 5,8 mln PLN.

Obecnie spółka znajduje się w wyraźnej i dynamicznej korekcie po drastycznych wzrostach jakich byliśmy świadkami w pierwszej połowie tego roku. wykres 11bit studiosConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here