Naga Markets



Na początku czerwca Noble Securities podnosił wycenę spółki 11 bit studios w okresie 9 miesięcy z poziomu 321,8 zł do aż 465,7 zł za akcję. Decyzję uzasadniano dobrymi wynikami sprzedaży Frostpunka oraz Moonlightera oraz pojawianiem się kolejnych planów wydawniczych. Obecne wyniki spółki oraz plany na przyszłość dla Comparic24.tv komentował Grzegorz Miechowksi, prezes notowanej na GPW firmy.


11 bit studios czeka na III kw. 2019 r. – zapowiadając najważniejsze wydarzenia

Miechowski podsumowując wyniki za pierwszy kwartał bieżącego roku (4,44 mln zł zysku netto) sugerował, że są one zadowalające, jednak okres ten był spokojny jeżeli chodzi o plany strategiczne spółki. Ta przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowych gier i w związku z tym trzeci kwartał 2019 powinien być najciekawszy:

Te artykuły również Cię zainteresują




“Druga połowa 2019 roku zapowiada się dla 11 bit studios bardzo gorąco. Oprócz debiutu konsolowego Frostpunka, spółka przygotowuje się do premier Children of Morta (jednocześnie na cztery platformy sprzętowe) i Moonlightera w wersji na urządzenia mobilne. Na rynek trafią też płatne dodatki do Frostpunka, Moonlightera i This War of Mine (trzeci epizod z serii TWoM: Stories). Dlatego II półrocze bieżącego roku dla 11 bit studios zapowiada się, jeśli chodzi o spodziewane wyniki finansowe, wyraźnie lepiej niż pierwsze sześć miesięcy”komentował jeszcze w maju po publikacji wyników finansowych prezes spółki.

W rozmowie z Comparic24.tv podczas WallStreet dodawał, że wyniki pokazują skuteczność działań przedsiębiorstwa, umiejętność sprzedaży tytułów w długim okresie i efektywne wydłużanie cyklu ich życia. Frostpunk przekroczył barierę 1,5 miliona sprzedanych kopii, natomiast Moonligter 0,5 miliona.

Akcje 11 bit studios w konsolidacji. Ruch w górę dopiero jesienią?

Wycena akcji 11 bit studios (GPW: 11BIT) w perspektywie kolejnych kwartałów zakłada, że notowania dotrą w okolice poziomu 465,7 zł, który pokrywa się z maksimami z sierpnia ubiegłego roku. Jak na razie akcje konsolidują jednak zdecydowanie niżej, opierając się o zakres luki spadkowej rysowanej w trakcie ubiegłorocznych wakacji. Istotne wsparcie zapewnia poziom 384 zł, który jest uporczywie testowany od dłuższego czasu, lokalne maksima wypadają natomiast w okolicy 413 zł za akcję.

akcje 11 bit studios
Akcje 11 bit studios (11BIT) na wykresie dziennym



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here