Naga Markets11bit Studios to producent gier na platformy stacjonarne i mobilne.

Wykres z tygodniową ramą czasową pokazuje, że poziom 200 zł na pewien czas zatrzymał silne wzrosty. Cena od pierwszych dni kwietnia podlega korekcie. Kluczowy jest jednak układ coraz wyżej położonych dołków w trendzie. Obecnie rolę ostatniego dołka pełni poziom 163,25 zł. Dopiero więc zejście poniżej tego poziomu może oznaczać poważne problemy dla trendu.

Wykres dzienny jak na razie nie przynosi poważnych powodów do obaw. Dotychczasowa korekta nie ma specjalnie znamion gwałtownej wyprzedaży. Dokładnie respektowana jest półroczna linia trendu, od której 12 maja doszło do dynamicznego odbicia. Po dwóch mocniejszych sesjach cena powróciła do korekty tego impulsu. Od tego czasu notujemy niewielki zakres zmian, droga do zanegowania tego odbicia jest jednak dość daleka. Wydaje się, że kurs ma szansę powrócić do wzrostów, a wybicie ponad ostatni wierzchołek czyli 199 zł, powinno oznaczać dokończenie impulsu z 12 maja i próbę ustanowienia nowego, historycznego maksimum. Jeżeli jednak sprawy przybiorą zły obór, za wstępny sygnał ostrzegawczy uznałbym wybicie linii trendu, za poważny sygnał słabości – zejście poniżej dołka z połowy maja.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

 

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 12.06.2017
Następny artykułKomentarz giełdowy – Torpol i Ursus w świetle reflektorów
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here