Conotoxia

10TradeFX nie znajduje się na liście polecanych brokerów Comparic.pl.

Portal Comparic.pl prowadzi listę polecanych brokerów.

10TradeFX broker logo10TradeFX – informacje o brokerze

10TradeFX jest marką będącą własnością i obsługiwaną przez Holiway Investments Ltd, jest w pełni regulowaną firmą inwestycyjną nadzorowaną przez Cypryjską Komisje Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC) numer licencji 248/14. 10TradeFx oferuje szeroką game inteligentnych, przyjaznych dla klienta produktów, usług i narzędzi handlowych dla profesjonalistów oraz umożliwia nowym przedsiębiorcom wejście na rynek handlu online.

Warunki transakcyjne oraz oferta

10TradeFx oferujemy fachowe wsparcie w wielu językach oraz zapewnia osobiste wskazówki dla każdego inwestora. Ich centrum edukacyjne jest wyposażone w multimedialne materiały szkoleniowe, w tym kursy video, webinary, ebooki oraz szkolenia 1-na-1.

Handel odbywa się na jednym z trzech rodzajów kont – Silver, Gold, Platinum. Konto Srebrne jest dostępne już od 200$, Złote od 1000$, a Platynowe od 5000$. Dokładniejsze zestawienie warunków handlowych zaprezentowano w poniższej tabeli:

Broker regulowany przez 10TradeFX jest regulowany przez CySEC
Minimalny depozyt 200 USD
Rodzaje kont Srebrne, Złote, Platynowe
Waluta depozytu USD, EUR, GBP
Maksymalna dźwignia 1:30
Minimalna wartość transakcji 0,1
Hedging Tak
Scalping Tak
Dostępne Instrumenty CFD na waluty, towary, metale szlachetne, indeksy oraz akcje
Wpłaty karty płatnicze, przelewy bankowe, Neteller, Skrill, Nganluong,4Cash
Wypłaty karty płatnicze, przelewy bankowe, Neteller, Skrill, Nganluong,4Cash

Źródło: 10tradefx.eu

Platforma transakcyja oferowana przez 10TradeFX

10TradeFX korzysta ze standardowego, znanego traderom oprogramowania – MetaTrader 4 (MT4) autorstwa MetaQuotes. Platforma zapewnia nie tylko znane i niezawodne środowisko, która umożliwia klientom łatwy handel, oprócz tego mogą oni korzystać z dostępu do szerokiej gamy rynków i produktów.

Opinie w Internecie

Podziel się opinią o brokerze na forum.comparic.pl – wątek o 10TradeFX.

Podsumowanie

10TradeFX jest brokerem o cypryjskiej regulacji. Swoim klientom dostarcza zaplecze edukacyjne w postaci webinarów, ebooków, czy nawet szkoleń 1-1. Dodatkowo na stronie internetowej można znaleźć komentarze na temat aktualnej sytuacji rynkowej. Początkowy depozyt jest niewielki, dla konta Srebrnego wynosi zaledwie 200$, co jest dobrą kwotą do rozpoczęcia inwestycji przez mniej doświadczonego gracza.