Naga MarketsNawet 1000 USD może wygrać zwycięzca konkursu brokera Tickmill, którego łączna pula nagród wynosi aż $3000. A to wszystko – bez ryzyka. 


Można rzec, że konkursy tradingowe stały się już niemal codziennością. Każdy broker chce pokazać zalety swojej oferty aranżując tradingowe mistrzostwa na rachunkach demonstracyjnych. Brak możliwości straty realnej gotówki powoduje, że uczestnicy tego typu wydarzeń zazwyczaj popuszczają wodze fantazji pokazując jak dużo można zarobić wykorzystując dźwignię finansową.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zarejestruj się i walcz

Tak w skrócie można nazwać Forex Demo Challenge organizowane przez Tickmill. Aby wziąć udział w konkursie w którym do wygrania jest żywa gotówka wystarczy zarejestrować darmowy rachunek demonstracyjny, wyrazić wolę podjęcia wyzwania konkursowego i zdobyć jak najwyższą stopę zwrotu.

Weź udział w konkursie

Brak wymogów dotyczących strategii czy instrumentów na których można handlować w trakcie konkursu sprawia, że uczestnik ma całkowitą dowolność handlu – tak jak na realnym rynku. Dla dziesięciu najlepszych uczestników w danym miesiącu broker przygotował następujące nagrody:

Miejsce

Nagroda

1

$1000

2

$500

3

$400

4

$300

5

$250

6

$200

7

$150

8

$100

9

$75

10

$25

Dodatkowo, zdobywca pierwszego miejsca nagrodzony zostanie rachunkiem VIP Tickmill. Każdy z uczestników rozpoczyna miesiąc zmagań z rachunkiem 10 000 wirtualnych dolarów, które ma za zadanie pomnożyć używając dźwigni 1:500. W tym momencie najlepszy trader konkursu ma już na swoim koncie ponad 38 000 USD.

Wszystkie informacje dotyczące konkursu wraz z aktualną tabelą uczestników znajdują się na stronie Tickmill.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

 1. Jest dokładnie tak jak napisał “ygs”. Wykonałem mały test przed rejestracją w Tickmill i okazało się, że to oni na 100% sprzedają dane (co nie znaczy że inni są lepsi). Do tej pory nie mogłem zlokalizować kto dokładnie bo w kilku miejscach zostawiłem swój numer tym razem użyłem nowego adresu email, “czystego” numeru telefonu i w ciągu 24h po rejestracji odbieram telefony z ofertami od firm tradingowych (dziś tylko 3). Tickmill już był zobaczymy co pokaże FXTM (kolejny broker “rzetelnie sprawdzony” i polecany). Pozdrawiam

 2. Hm…. Przyjrzyjmy się temu kwiatkowi z regulaminu :
  “Firma zastrzega sobie prawo do odrzucenia lub zdyskwalifikowania dowolnego uczestnika bez wyjaśnienia przyczyn. “.
  Śmierdzi bardziej akcją marketingową i próbą pozyskania duszyczek(danych teleadresowych) niż realnymi wypłatami.
  Przewidywany efekt końcowy ?
  Wygrałeś….Ale przegrałeś, bo kasy nie dostałeś. Powód ? Kogo to…. Patrz punkt z regulaminu 😀
  Wtem… Niespodziewanie spam…. Na komóreczce, na “mejliku” itd. 😀
  Tak, tak moi drodzy. Tak się zdobywa świetle prawa, za darmo bazę danych, którą potem odsprzedaje TU czy innym organizacjom finansowym 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here