Naga MarketsRafał Zaorski odbiera statuetkę FxCuffs

Stowarzyszenie Trading Jam , w czwartek o godzinie 12:00, zaprasza na jubileuszową, setną odsłonę swoich autorskich spotkań ze specjalistami i praktykami rynku znaną szerzej jako Trading Jam Session. Podczas okrągłego spotkania wykład poprowadzi sam prezes i pomysłodawca kolektywu traderów, Rafał Zaorski, który będzie opowiadał o szczególnej teorii spekulacji swojego autorstwa.


Cztery lata wspierania polskich inwestorów indywidualnych

Pierwsze spotkanie z serii TJS miało miejsce prawie 4 lata temu, jeszcze w 2015 roku. Od tego czasu na oficjalnym kanale YouTube prowadzonym przez Stowarzyszenie pojawiło się setki nagrań odtwarzanych przez grono ponad 10 tysięcy stałych subskrybentów. W tym samym okresie zamknięta grupa na Facebooku prowadzona przez Rafała Zaorskiego przyciągnęła prawie 20 tysięcy osób – co na warunki polskiego rynku (na którym znajduje się ponoć niespełna 40 tysięcy spekulantów OTC) jest naprawdę godnym podziwu wynikiem.

Link do transmisji na żywo z setnej odsłony Trading Jam Session dostępny poniżej:

Rafał Zaorski zarabia kolejny milion na rzeczywistym rynku

O Zaorskim i TJS ponownie zrobiło się głośno w połowie lutego, kiedy popularny trader pokazał jak po raz kolejny zarabia na realnym rynku ponad milion złotych.

Rafał Zaorski nie pierwszy raz pokazał wysokie zyski. Wcześniej widzieliśmy bowiem na kanale Trading Jam Session jak skubie brokera na ponad milion złotych. Tam jednak wypracowanie zysku trwało miesiąc, natomiast w piątek dokonał tego w kilka godzin. Poniżej wideo z finału tamtego wydarzenia:

Już wtedy Rafał Zaorski mówił o metodach spekulacji z XIX wieku, które cały czas sprawdzają się na rynkach. Rafał odrzuca też analizę techniczną, która jego zdaniem nie działa, a do skutecznego handlu wystarczy cena. Nie neguje on przy tym tego, że nie można zarabiać opierając swoje decyzje na analizie technicznej, a jedynie zauważa, że jest to tylko przewaga statystyczna będąca “ślepą uliczką spekulacji”.

Rafał Zaorski na konferencji FxCuffs w 2016 roku otrzymał nagrodę w kategorii Osobowść Roku, znacznie wyprzedzając przy tym konkurentów. Także w obecnym, 2018 roku jest on nominowany do tej nagrody. Znalazł się również w gronie prelegentów – darmowe bilety na FxCuffs można odebrać w tym miejscu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here