Naga MarketsCharles Dow określił fundamenty analizy technicznej, co więcej stworzył podwaliny pod bardzo prostą i efektywną strategię. Jego zasady przetrwały ponad 100 letnią próbę czasu. Marcin Tuszkiewicz opracował swoje podejście na tych zasadach, które nazwał Strategią Szczytów i Den. 


Teoria Dowa, i analiza techniczna na GPW

Prowadzony portfel w Squaberze od stycznia 2016 roku przedstawia największe zalety tej strategii. Są nimi: jasno określony moment wejścia, precyzyjne prowadzenie zakupionych akcji oraz, co równie ważne, zasady wyjścia. Zyski osiągane z poszczególnych transakcji potrafią być kilkukrotnie wyższe od podejmowanego ryzyka, a co najważniejsze – nie są to “złote strzały”, tylko regularne, powtarzalne wejścia.

Największą zaletą strategii jest jej otwartość na duże zyski, przy jednoczesnym ograniczeniu strat. Dowiedz się jak możesz w swoich inwestycjach wykorzystać ponad 100 letnie zasady. Pozwoli Ci to na poprawę efektywności swoich inwestycji!

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here