Naga Markets10 wskazówek, jak poprawić jakość procesu praniaPoświęciłeś wiele czasu na skompletowanie swojej garderoby, aby poprzez niepowtarzalny styl wyrazić swoją osobowość. Każde ubranie ma swoją funkcję i aby zawsze spełniało swoje zadanie, wymaga od Ciebie odrobiny uwagi podczas każdego prania. Aby dzisiejszy dzień był dla Ciebie łatwy i korzystny dla Twoich tkanin, przygotowaliśmy poniżej krótką listę, którą możesz się kierować.

Posortuj ubraniaPrzed włożeniem ubrać do pralki należy je najpierw posortować. Najlepiej robić to według kolorów, czyli oddzielić białe od czarnych i oddzielić kolorowe. Następnie posortuj je według rodzaju tkaniny.

Prawidłowo napełnij bęben pralki

Nie przeciążaj bębna pralki. Zawsze napełniaj pralkę do około trzech czwartych jej pojemności. Dzięki temu ubrania w środku będą mogły się swobodnie obracać. Jeśli pralka jest nieprawidłowo napełniona, używane przez Ciebie produkty do prania mogą nie być równomiernie rozłożone lub nie być odpowiednio wypłukane.

Wybierz odpowiednie produkty do prania

Wybór środków piorących ma duży wpływ na jakość prania. Lenor nadaje się do prawie wszystkich rodzajów materiałów, nawet tych delikatnych, nie zmywa kolorów ani nie wpływa na strukturę materiałów, dzięki czemu idealnie nadaje się do Twoich ubrań. Możesz wybrać klasyczne proszki lub kapsułki (po ang. pods). Korzystanie z wysokiej jakości środka do prania, takiego jak kapsułki Lenor All-in-1, jest kluczem do uzyskania idealnie czystych ubrań. Nie ma potrzeby dozowania, wystarczy włożyć kapsułkę do pustego bębna pralki przed włożeniem do niego ubrań, aby upewnić się, że dobrze się rozpuści.

Dodaj płyn do płukania tkanin Lenor. Płyn zmiękczający Lenor Gold Orchid zapewnia długotrwałą świeżość, zawiera nuty wanilii, mimozy, miodowej róży i kremowej brzoskwini.

Dodaj perełki zapachowe, aby zachować aromat

Aby zapewnić jeszcze intensywniejszy i długotrwały zapach ubrań, możesz połączyć płyn do płukania tkanin z perełkami do prania Lenor Gold Orchid. Perełki mają w sobie nutę wanilii oraz jaśminu.

Artykuł partnera

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here