Naga Markets10 spółek z GPW z największym potencjałem wzrostu w kwietniu według BM BNP ParibasZespół Doradztwa Inwestycyjnego Biura Maklerskiego BNP Paribas Bank Polska S.A. 12 kwietnia zaktualizował raport analityczny, zawierający m.in. listę 10 spółek mających wysoki potencjał do wzrostu. Kryteria selekcji opierają się na analizie fundamentalnej oraz arbitralnej opinii analityka na temat spółki. Poniżej, najważniejsze informacje z raportu.

11Bit Studios

Oczekiwania względem opublikowania przez spółkę w kolejnych miesiącach pierwszych konkretnych materiałów z gier kryjących się pod kryptonimami Project 8, Project Eleanor oraz Project Foxhole powinny pozytywnie przekładać się na kurs spółki. SL na poziomie 500 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
11bit

Auto Partner

Pozytywnie oceniamy długoterminowe perspektywy wzrostu spółki, oczekujemy utrzymania wysokiej dynamiki przychodów i zysków w 2021 r. SL na 9,50 zł.

autopartner

Famur

Z jednej strony spółka może zyskiwać na odbiciu koniunktury i zamówień eksportowych w branży górniczej, z drugiej strony trwająca restrukturyzacja i zmiana profilu działalności może pozytywnie przełożyć się na postrzeganie i wyniki spółki w dłuższym terminie. SL na poziomie 2,20 zł.

famur

Kernel

Spółka opublikowała bardzo dobre wyniki za IV kwartał 2020 r., notując 150% r/r wzrost EBITDA. Ponadto rosnące ceny zbóż poprawiają outlook wynikowy na 2021 r. SL na 51 zł.

kernel

KGHM

Wraz z postępującym odbiciem gospodarczym w 2021 r. i coraz większym popytem na miedź m.in. z kierunku OZE, oczekujemy kontynuacji wzrostów cen surowca, a w ślad za nimi wyceny KGHM. SL na 165 zł.

kghm

Mo-Bruk

Spółki z perspektywicznego sektora gospodarki odpadami, posiada wyraźne przewagi konkurencyjne co umożliwia generację wysokich marż i przepływów pieniężnych. SL na 350 zł.

mobruk

Pekabex

Spółka posiada rekordowy portfel zleceń korzystając na strukturalnym wzroście użycia prefabrykatów i funkcjonując w branżach bardziej odpornych na potencjalne spowolnienie inwestycji (logistyka, mieszkania). Pozytywnie oceniamy perspektywy spółki z uwagi na sprzyjające trendy rynkowe, wysoki portfel zleceń oraz mocny bilans, który pozwala na regularne wypłaty dywidendy. SL na 19 zł.

pekabex

PKP Cargo

Oczekujemy wyraźnego odbicia wyników na przełomie 2020 i 2021 r. za sprawą odbicia przewozów dla przemysłu oraz wyższego zapotrzebowania na węgiel ze strony energetyki. SL na poziomie 17 zł.

pkp

Stalprodukt

Kurs spółki odzwierciedla w ostatnim czasie aprecjację cen cynku, które charakteryzuje od kilku miesięcy trend wzrostowy. Zgodnie z ostatnimi danymi Polskiej Unii Dystrybutorów Stali, ceny produktów stalowych w kraju mocno odbijają od początku IV kwartału 2020 roku, co powinno również wspierać sentyment do akcji spółki. SL na 300 zł.

stalprodukt

Ten Square Games

Uważamy, iż obecnie negatywne czynniki w postaci zmian w zarządzie, ABB, czy porzuceniu wybranych projektów zostały przez inwestorów zdyskontowane. SL przy 466 zł.

tsgames


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here