Naga Markets

10 spółek najniżej od 12 miesięcy w czwartek. Wig20 nieznacznie pod kreską. Biomed Lublin +11%!2 spółki z parkietu głównego GPW osiągnęły podczas czwartkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy (Unima oraz CDRL). Aż 10 spółek odnotowało dziś najniższy poziom notowań w roku. Liderem wzrostów były walory Biomed Lublin, które drożały o 11,24%!

  • 2 spółki osiągnęły podczas dzisiejszej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy (Unima, CDRL).
  • Aż 10 spółek odnotowały dziś najniższy poziom notowań w roku.
  • Najwyższe obroty podczas sesji odnotowały walory Allegro: 195 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia czwartkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Spora zmienność na głównych indeksach GPW

Czwartkowa sesja na GPW zakończyła się na umiarkowanym minusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie -0,69%, a WIG zakończył sesję 0,45% pod kreską. 2 spółki w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowały roczny rekord notowań.

Aż 106 spółek odnotowało podczas sesji najniższy poziom notowań w roku. Walory Allegro w ostatnim czasie nie radzą sobie najlepiej, kurs jest już znacznie poniżej ceny emisyjnej (43 zł).

Aż 10 spółek z najniższym poziomem notowań w ciągu 12 miesięcy w czwartek
Aż 10 spółek z najniższym poziomem notowań w ciągu 12 miesięcy w czwartek. Źródło: stooq.pl

Allegro liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz wysokimi obrotami które wyniosły 1,171 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki Allegro, które zakończyły sesję 5,44% na minusie, przy obrotach na poziomie 195 mln zł. Nieznacznie mniejszy obrót odnotowała spółka Pekao: 100 mln zł.

Najwyższe obroty podczas czwartkowej sesji
Najwyższe obroty podczas czwartkowej sesji. Źródło: tradingview.com

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here