Naga MarketsZRX - prognoza ceny kryptowaluty na lata 2021-2025Ekstremalnie wysoka zmienność w ostatnim czasie na rynkach kryptowalutowych i gwałtowny wzrost popularności zdecentralizowanych finansów (DeFi) zwiększyły zainteresowanie rosnącą liczbą alternatyw dla Bitcoina, również pod kątem tradingu. Jedną z nich jest kryptowaluta 0x (ZRX)

Jak działa kryptowaluta 0x (ZRX)?

Wprowadzona w 2017 roku, kryptowaluta ZRX to cyfrowy token, który działa na łańcuchu blokowym Ethereum i zasila protokół open-source 0x. Protokół ten pozwala różnym zdecentralizowanym giełdom na współpracę, łącząc dostawców płynności. Według 0x Labs – organizacji stojącej za protokołem – do tej pory gwarantował infrastrukturę dla dziesiątek aplikacji DeFi i umożliwił handel o łącznym wolumenie 15 miliardów dolarów wśród 250 000 traderów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na początku token był wykorzystywany do głosowania nad aktualizacjami protokołu oraz do regulowania opłat handlowych za transfery z wykorzystaniem protokołu. W 2019 roku w ramach aktualizacji 3 wersji projektu dodano możliwość stakowania dla dostawców płynności, którzy otrzymują tokeny w ramach wynagrodzenia. Sieć do tej pory wypłaciła ponad 1 mln USD w opłatach posiadaczom ZRX i animatorom rynku.

Dodatkowo API agregacji 0x pozwala programistom na tworzenie funkcji wymiany dla aplikacji DeFi i portfeli kryptowalutowych, w tym produktu dla konsumentów0x Labs Matcha, który identyfikuje najlepsze ceny w sieciach wymiany. Wersja 4 protokołu 0x została również wprowadzona w zeszłym roku z nową modułową architekturą, która, ma rozszerzyć sposoby pracy programistów.

Ostatnie postępy w rozwoju protokołu 0x pozytywnie wpłynęły na kierunek ruchu ceny ZRX w 2021 roku.

Capitalcom

Prognoza ceny ZRX: bądź gotowy na dalsze wzrosty

Eksperci serwisu Wallet Investor są byczo nastawieni do kryptowaluty ZRX, wskazując, że będzie ona wykazywać tendencję wzrostową, osiągając do końca roku poziom 1,74 w stosunku do dolara amerykańskiego. Prognoza zakłada również, że kryptowaluta 0x wzrośnie dalej do 2,05 USD do końca 2022 roku i osiągnie 2,94 USD do końca 2025 roku.

Serwis Digitalcoinprice.com jest jeszcze bardziej byczo nastawiony w swoich przewidywaniach dotyczących monety ZRX, ustalając średnią prognozowaną cenę na 2021 rok na średnim poziomie 2,02 USD. W 2022 roku ma ona osiągnąć poziom 2,24 USD, a trzy lata później 3,91 USD. W jeszcze dłuższym ujęciu, prognoza zakłada średnią cenę w 2028 roku na poziomie 5,67 USD.

W międzyczasie, prognoza Coinswitch ma cenę ZRX gwałtownie w najbliższych latach, z roczną prognozą 2,73 $, trzyletnią prognozą 5,70 $ i pięcioletnią prognozą 9,13 $, co byłoby znacznym wzrostem od obecnego poziomu cen.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs biomed lublin | notowania kryptowalut | wykres kursu bitcoina | pgnig akcje | kurs akcji pgnig |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here