Naga MarketsWpis będzie kontynuacją wpisu autorstwa Łukasza Nowackiego, na temat spółki 01 Cyberaton.


Od początku jakoś nie mogłem się zgodzić z tym, co napisał Łukasz. A dokładniej mówiąc uznałem, że brakuje tam sygnałów o charakterze krótkoterminowym, które jak się teraz okazuje, nie do końca idą w parze ze słowami Łukasza. Po opublikowaniu przez niego wpisu umieściłem swoje poglądy w komentarzu. Wkleiłem tam następujący screen:0820-01c-d

Teraz chciałem uzupełnić moją szybką analizę. Z uporem maniaka rysowałem “swoje kreski” i okazało się, że pośrednich powodów do spadków jest jeszcze więcej.

0820-01c-tyg
wykres tygodniowy

Zacznijmy od linii trendu wzrostowego, mającej początek od 2013 roku. Wiem, że ilu analityków, tyle sposobów rysowania linii trenduKonfrontacja sposobu rysowania linii trendu nie ma sensu między inwestorami, którzy robią to od x lat ponieważ to rynek sam pokaże kto miał rację. Ja na screenie tylko przedstawiłem mój sposób rysowania linii i wg tego doszło do przebicia linii trendu. Powodów do wzrostów nie widzę, pisze to na podstawie “zmian biegunów” widniejących na wykresie (odkąd interesuje się AT zwracam uwagę na tego typu zjawiska – są to mocne sygnały). Innym złym sygnałem jest przecięcie się średnich kroczących (nie ma większego znaczenia jakie wartości dla nich wpiszecie. Najważniejsze, żeby jedna była szybsza a druga wolniejsza). 0820-01c-d2Powyższy screen przedstawia inne mini sygnały.

Wnioski:

  • Jeżeli nie wytrzyma zielona strefa wsparcia, widoczna na pierwszym screenie, będę się spodziewał spadku ceny w granice 1,50 zł.

PS. Powyższy wpis przedstawia moje prywatne spostrzeżenia na temat wykresu 01C. Portal comparic.pl daje możliwość czytania analiz giełdowych różnych inwestorów. To niezastąpiona zaleta dla innych graczy, którzy jeszcze nie mają do końca wyrobionego zdania na temat danej spółki, żeby zapoznać się z opinią doświadczonych inwestorów.


Czy już należysz do naszej zamkniętej grupy dyskusyjnej na facebooku?


banner_z_kartamiConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

  1. Osobiście uważam, ze AT przy tak spekulacyjnej spółce ma się jak piernik do wiatraka.

    Wystarczy ze pojawi się info, ze ktoś wziął akcje skopowskiego i w kilka sesji spekula wywinduje kurs na 7zl

    Już kiedyś tak było a AT wróżyło historyczny spadek. Jak już leszczyki wie wysypały to raptem nastąpiło odcięcie.

    Coś się dzieje. Nie ma watpliwości. Zmiana RN i zarządu o tym świadczy. Fakt kto wziął tez…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here